Marvel Sinematik Evreni’nin hayranlarına, serinin yıldızları arasında en kötü sır tutan kim diye sorsanız alacağınız cevaplar aşağı yukarı aynı olur. Mark Ruffalo ve Tom Holland. Bu ikilinin yanlışlıkla(?) sızdırdığı sözler ve görüntüler, kimi fanlar tarafından Marvel Studios ekibinin filmlere dair yaptığı birer PR çalışması olarak değerlendiriliyor. Marvel’ın Thor’u Chris Hemsworth de fanlarla benzer düşünenlerden olacak ki, “Şüphesiz en kötü sır tutanımız Mark Ruffalo!” diyor son röportajında, Ruffalo’nun yaptığı sızıntılar hakkında.

“Defalarca işleri raydan çıkardığı doğru ama o belki de aralarında en sevdiğim insan. Ruffalo dünyada tanışabileceğin en nazik insanlardan biri, bu sebeple yaptığı bu şeyler affedilebilir. Hatta cinayet suçlamasından bile kurtulabilir. Bir başkası olsa belki affedilmezdi ama o gerçekten bunun ötesinde bir adam.”

Chris temel olarak bize şunu söylüyor. Mark Ruffalo harika birisi. Aslında o kadar çok seviliyor ki, yanlışlıkla Thor: Ragnarok’u Instagram hikayelerinde yayınlamak gibi bir şey yaptığında bile affedebilecek biri konumunda. Olaydan sonra Ruffalo kovulacağını düşündüğünü açıkça söylemiş olsa da, Marvel Studios ekibi de Ruffalo’yu affedebilmiş görünüyor.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here