Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

Pazartesi yeni haftanın ilk günü olup yeni bir döngünün de başlangıcıdır. Lakin pazartesi özellikle çalışan bireyler için tarif ettiğimiz kadar basit bir gün değildir. Stresi bir gün önceden başlar ve bazı zamanlar haftanın ortasına kadar devam eder. Hafta sonu tatilinin ardından pazartesi gününe başlamak zordur. Bu yüzden ne yaparsak yapalım gün içerisinde o ağırlığı ve kasveti üzerimizden atmak biraz zaman alır.

Pazartesilerin ne kadar zorlayıcı olduğunu bildiğimizden sizler için ufak bir liste hazırladık. Sendromsuz bir gün geçirmek için listemize göz atmaya ne dersiniz?

1. Vaya Con Dios – Nah Neh Nah

Bu şarkıyı belki bir reklam müziği olarak belki izlediğiniz bir filmde duymuş olmanız muhtemel. Aranızda şarkıyı playlistinde bulunduranlar var mıdır bilemiyoruz; ancak bildiğimiz bir şey varsa o da şarkının insana enerji verdiği. Siz de pazartesilerinizde bu şarkıya yer verebilirsiniz.

2. Charlie Puth – Marvin Gaye ft. Meghan Trainor

Son dönemin başarılı gençlerinden olan Charlie Puth, yaptığı işlerle her daim adından söz ettirmeyi başarıyor. Haftanın ilk gününde genç yıldızın Marvin Gaye adlı şarkısına yer vermek istedik. Sevimli melodileri ile sizi stresten birkaç dakikalığına da olsa uzak tutacak bu parçayı kesinlikle dinlemenizi öneriyoruz.

3. Harry Styles – Kiwi

Solo albümüyle oldukça beğeni toplayan Harry Styles, bizim de severek dinlediğimiz sanatçılar arasında yer alıyor. Belki de albümdeki en hareketli parça olan Kiwi, enerjisi çok yüksek bir şarkı. Klibinin de bir o kadar eğlenceli olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Sesi açın ve kendinizi şarkının akışına bırakın!

4. Yavuz Çetin – Cherokee

Erken yaşta yitirdiğimiz, gelmiş geçmiş en başarılı müzisyenlerimizden olan Yavuz Çetin çok güzel işlere imza atarak aramızdan ayrıldı. Çetin’in manidar sözlere sahip Cherokee parçası da bu listeye en yakışan şarkılardan biri. Gitar sololarını dinlerken müziğin mucizesine bir kez daha şahit olacaksınız.

5. MFÖ – Sakın Gelme

Gireceğiniz ders ya da toplantı öncesi yaklaşan saate “Sakın gelme!” diyesiniz varsa; bu şarkının size eşlik edip etmeyeceğinden kim şüphe duyabilir ki? MFÖ’nün sevilen şarkılarından biri olan bu parçayı pazartesine ithafen dinleyebilirsiniz.

6. Sam Smith – Money On My Mind

Geçtiğimiz günlerde yeni albümünü yayınlayan Sam Smith, her şarkıda sesinin ne kadar eşsiz olduğunu gösterebilen bir sanatçı. Smith’in bu şarkısı, ilk albümü “In the Lonely Hour”da yer almakta. Henüz dinlemediyseniz işte size fırsat!

7. Bruno Mars – The Lazy Song

Daha önceki listelerimizde de kendisine sık sık yer verdiğimiz Bruno Mars, listelerimizin olmazsa olmazlarından. Genellikle eğlendirmeyi ve eğlenmeyi seven sanatçı, her ruh haline uygun şarkılar yapmayı ihmal etmiyor.

8. Tinie Tempah – Written In The Stars ft. Eric Turner

Başarılı şarkıcılardan Tinie Tempah ile Eric Turner iş birliği olan Written In The Stars, modunuzu yükseltecek şarkılardan biri bizce. Müzikalitesi oldukça yüksek olan bu şarkıyı da listenize eklemenizi öneriyoruz.

9. Katy Perry – Waking Up In Vegas

Hepimiz onu renkli kişiliği ile tanıyoruz. Katy Perry, her albümünde kendisini yenilemeye çalışan, üretken bir sanatçı. Şarkıları kadar klipleri de güzel olan sanatçının, en keyifli parçalarından birini listemize dahil ettik. Bu eğlenceli şarkının klibi de bir o kadar renkli ve eğlenceli!

10. Kanye West – Stronger

Evet geldik listemizin son şarkısına. Kanye West’in unutulmaz şarkılarından olan Stronger, bir döneme damgasını vuran işlerden biriydi. Sizi öldürmeyen şey güçlendirir diyerek, her pazartesi bir öncekinden daha enerjik olmanızı temenni ediyoruz. Keyifli dinlemeler.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here