Okulda, işte, yolda herhangi bir yerde boş anlarımızda eğlenmek için kullandığımız yegane aracımız mobil cihazımızdır. Bugün ki yazımızda boş anlarını oyunla değerlendirmek isteyenlere mobil oyun tavsiyesinde bulunacağız.

1. Paramanya

İlk başta klasik zar atmalı bir masa oyunu gibi görünse de, aslında RPG oyunundan pek de farksız değil. Oyunun temel mantığı oynadığınız haritadaki en kritik konumları satın alarak rakibinizi bu karelere çekerek iflas ettirmektir. Oyunun RPG ögeleri ise bu noktada devreye giriyor. Oyuna ilk girdiğimiz anda bize bir karakter kartı sunuluyor ve bu karakter kartını geliştirdikçe yeni özellikler ortaya çıkıyor. Geliştirdiğimiz karta ekstra olarak 4 adet de bize oyunu kazandıracak farklı aksesuarlar eşlik ediyor. Oyunda sayısız aksesuar ve karakter kartı olması sebebiyle kazanmanın yolları her zaman değişiyor ve buda oyundan sürekli olarak zevk almamızı sağlıyor.

2. Arena of Valor.

Sıradaki oyunumuz ise MOBA severlere gelsin. Dota ve LoL ‘ün mobil versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz bu oyun onlarca karaktere ki bunlardan DC ile olan anlaşmalı doğrultusunda oyunda Batman, Wonder Woman, Joker, Superman ve Flash’a da sahip durumda. MOBA oyunlarının verdiği hissi bize mobilde sonuna kadar yaşatan bu oyunda listemizde yer almaya hak kazanmıştır.

3. C.A.T.S.

Bu oyunumuz ise diğerlerinden farklı olarak çeşitli arenalarda kendi çabalarımız ile modifiye ettiğimiz araçlar ve silahlar ile rakiplerimize meydan okuyup sürekli olarak lig atlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyundur. Araçlarımızı yöneten karakterlerimiz ise yavru kedilerdir. Kedimizin bindiği araçlara onlarca farklı gövde, tekerlek, silah ve yardımcı araç yerleştirdikten sonra eğlencemiz başlıyor.

4. Online Soccer Manager

Okulunuzda iş yerinizde arkadaşlarınızla doya doya oynayacağınız bu futbol oyunu size oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacaktır. Dünyadaki hemen hemen her lige sahip olan bu oyunun temel mantığı bir takımın teknik direktörü olup o takımı hedeflediği noktaya ulaştırmaktır. Dilerseniz kendi liginizi açıp arkadaşlarınızla online olarak yarışabileceğiniz bu oyun transfer, oyuncu geliştirmek ve taktiklerinizi düzenleyebileceğiniz harika bir oyundur.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here