Angelina Jolie‘nin en büyük oğlu Maddox, Brad Pitt ile aralarında gergin bir ilişki olduğu konusunda çıkan haberlerle ilgili In Touch dergisine konuştu.

Angelina Jolie‘nin en büyük oğlu Maddox ile Brad Pitt arasındaki gerginlik, çiftin boşanma sürecinin öncesine dayandığı gelen haberler arasındaydı. Öyle ki, Angelina Jolie’nin Brad Pitt’e boşanma davası açmasında da etkin bir rolü olduğu konuşuluyordu. Şu an Güney Kore Üniversitesi’nde okuyan 18 yaşındaki Maddox, ünlü oyuncu ve üvey babası olan Brad Pitt hakkında In Touch dergisinin sorularını yanıtladı.

Röportaja göre; eski üvey babası Brad Pitt ile ilişkisinin bitip bitmediği sorusuna “Her ne olursa olsun” şeklinde kısa bir yanıt veren Maddox’un üzgün olmaması da dikkatlerden kaçmadı. Babasının kendisini yeni okulunda ziyaret etmesi durumunda ne yapacağı konusunda ise “Neler olacağı hakkında bir fikrim yok” yanıtını verdi.

US Weekly’nin yaptığı habere göre Brad Pitt, Maddox ile tüm ilişkisini kesmiş durumda. Ünlü oyuncu, Maddox’un üniversite planını da medyadaki haberler sayesinde öğrendiği söyleniyor.

Jolie’nin, Maddox’un yanı sıra Pax (15), Zahara (14), Shiloh (13) ve Vivienne (11) ve Knox (11) olmak üzere toplam altı çocuğu bulunuyor.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here