Yolanda Hadid’in doğum gününü kutlamak için New York’daki İtalyan restaurantı il Buco‘ya giderken görüntülenen Zayn Malik ve Gigi Hadid çifti, 2 yıllık ayrılığın ardından yeniden birleşmenin mutluluğunu saklayamıyorlardı!

Gigi Hadid’in Malik’in klibinde oynadığı 2016 yılı çıkışlı Pillow Talk isimli şarkısından sonra, tüm dedikodulara rağmen sadece arkadaş olduklarını belirten ikili, birlikteliklerini uzun süre saklayamamıştı.

2 yıllık bir ilişkinin ardından 2018 yılında ayrılan çift, 1 ay sonra yeniden bir araya gelmiş ve 7 aylık birliktelik sonrasında tekrardan ayrılmaya karar vermişti.

Sonrasında Tyler Cameron ile bir araya gelen Hadid’in bu ilişkisi uzun sürmemişti.

Şimdi ise 2 yıllık ayrılığın ardından yeniden birlikte olan Gigi Hadid ve Zayn Malik’e, bu New York akşamında Gigi Hadid’in kardeşi Bella Hadid, annesi Yolanda Hadid ve kardeşi Anwar Hadid ile birliktelik yaşayan şarkıcı Dua Lipa eşlik etti.

Gigi Hadid ile 2016 yılında bir araya gelmeden önce Little Mix grubunun üyesi Perrie Edwards ile nişanlı olan Malik, nişanını bozarak Hadid ile yeni bir aşk yolculuğuna yelken açmıştı.

4 yıllık birliktelik ve 2 yıllık nişanlılıktan sonra, bir SMS ile terkedildiğini açıklayan Perrie Edwards, kariyerinin o zamanlar iyi durumda olmasına rağmen Malik yüzünden çok zor süreçler geçirdiğini belirtmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here