Heyecanla beklediğimiz Yüzüklerin Efendisi dizisi, bildiğimiz üzere gelmiş geçmiş en büyük dizi setine sahip olacak. Bu sete liderlik edecek yönetmen de belli oldu: JA Bayona. Bayona Geçtiğimiz sene çıkmış olan Jurassic World: Fallen Kingdom’ı yönetmişti.

Bayona, ilk sezonun ilk birkaç bölümünü yönetecek sadece. Bayona’ya birçok filmlerinde de yardım etmiş olan Belén Atienza partnerlik edecek. Bayona, The Orphanage (Yetimhane) filmiyle Goya En İyi Yönetmen Ödülünü almıştı.

Bayona yaptığı açıklamada, “JRR Tolkien, tüm zamanların en olağanüstü ve ilham verici hikayelerinden birini yarattı ve ömür boyu hayranı olarak bu muhteşem takıma katılmaktan onur ve mutluluk duyuyorum. İzleyicilerin tekrar Orta Dünya’ya dönmesini ve İkinci Çağ’ın muhteşemliğini keşfetmelerini heyecanla bekliyorum. Bu, daha önceden görmediğiniz bir hikaye olacak.”

2 YORUMLAR

  1. Haberin ne kadar doğru bilmem ama içeriği yazarken hiç dikkat etmiyorsunuz. Jw ile sw filmlerinin isimlerini birleştirmiş saçma bir isim ortaya çıkarmışsınız yönetmenin önceki yönettiği diye. Jw fallen order ne kardeşim. Ya jw fallen kingdom ya da sw fallen order olması gerek. Özensiz ve düzensiz ve hatta asparagas habercilik…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here