Gişe rekorları kıran Joker filminin ikincisinin çekileceği iddialarına karşı filmin yönetmeni Todd Philips’ten açıklama geldi.

DC çizgi filminden uyarlanan Joker filmi gişede sinema severler tarafından tam not almış ve sinema tarihinde milyar dolar kulübüne giren ilk 18 yaş sınırlı film unvanı ile adını yazdırmıştı. Başrolde Joaquin Phoenix’in yer aldığı filmin ikincisinin çekilmeyeceği söylense de beklenti içine giren seyirci karşısında filmin yönetmeni IndieWire’a açıklamada bulundu.

Todd Philips açıklaması şu şekilde; “Joker 2’ye dair ihtimalleri Joaquin Phoenix ile konuşmuşluğumuz var. Filmin tanıtım çalışmaları sırasında Warner Bros stüdyolarıyla birlikte Toronto’ya Venedik’e gittik, dünyayı dolaştık. Elbette oturup akşam yemeği yerken elbette devam filmi konusu açılıyor. Fakat bunu gerçekleştirmemiz şu an mümkün değil çünkü devam filmi için anlaşmamız yok.”

Joker 2 belirsizlikleri devam ederken ünlü yönetmen şu sözleri de ekledi; “Joaquin Phoenix ile yeni bir sözleşme yapmak için iletişime geçen olmadı. Çıkan haberlerin sadece beklenti odaklı olduğunu düşünüyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here