Life is Strange‘in ikinci bölümünün çıkış tarihi dün twitter’dan yayınlanan bir tweet ile bizlerle paylaşıldı. Tweet’e ilişik olarak ikinci bölüm için canlı aksiyon trailer’da bulunuyor.

Life is Strange 2‘nin ikinci bölümü 24 Ocak’ta çıkışını gerçekleştirecek ve yolculuğumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Square Enix External Studios‘daki stüdyo şefi Jon Brooke Life is Strange 2, güçlü bir başlangıç ​​yaptı ama en iyisi henüz gelmedi. Bölüm 2, bu sezon için harika bir an olacak.” şeklinde iddialı bir açıklama yapınca merakımız kat kat artmış oldu.


Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Twitter hesabından yapılan duyuruda Sean Diaz karakterinin seslendiricisi olan Gonzalo Martin’i içeren bir canlı aksiyon fragmanı da mevcut. Yayınlanan bu kısa fragman, bizlere ikinci bölümde Diaz kardeşleri hangi maceraların beklediğine dair ufak tüyolar veriyor. Fragmanı sizler için aşağıya bırakıyoruz.

Sean ve Daniel Diaz kardeşler kış aylarına doğru yolculuklarına devam ediyorlar. Soğuğa karşı mücadele ettikleri için küçük kardeş Daniel giderek hastalanıyor. Sean, risk almaları ve büyük babalarının evine sığınmak için kendi yollarına gitmeleri gerektiğine karar veriyor. Ve daha birçok macera güzel müzikleriyle Episode 2’de bizleri bekliyor…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here