Kadrosundaki yıldız isimlerle dikkat çeken The Laundromat için yeni bir fragman paylaşıldı. Meryl StreepGary Oldman ve Antonio Banderas gibi yıldızların rol aldığı film, 18 Ekim tarihinde Netflix‘te izleyiciyle buluşacak.

Steven Soderbergh tarafından çekilen The Laundromat, gün yüzüne çıkmış en büyük para aklama olaylarından birini ekrana taşıyacak. Panama Belgeleri etrafında şekillenecek öyküde dolandırılan ve sigortadan parasını geri alamayınca cevapları aramaya başlayan bir kadının macerasına tanık olacağız. Kaybettiği paranın peşine düşen ve kendisini dünyanın sayılı zenginlerinin karıştığı bir para aklama skandalı içinde bulan Ellen Martin’in başından geçenleri izleyeceğiz.

İşlediği konu itibarıyla ilgi çekmeyi başaran filmin oyuncu kadrosu da göz dolduruyor. Meryl Streep, Gary Oldman ve Antonio Banderas gibi yıldızlar başta olmak üzere Sharon Stone, David Schwimmer ve Jeffrey Wright gibi tanıdık isimlerin de boy göstereceği The Laundromat, senenin adından sıkça söz ettirecek yapımlarından biri olmaya aday gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here