Rian Johnson imzalı Knives Out kadrosundaki ünlü isimlerle ve ulaştığı başarıyla senenin sevilen yapımlarından biri oldu.

Chris EvansDaniel CraigJamie Lee Curtis, Michael ShannonKatherine Langford, Christopher Plummer, Lakeith Stanfield, Ana de Armas gibi son dönemin gözde isimlerini oyuncu kadrosunda bulunduran filmin devamı için de çalışmalara başlandı.

Denklemdeki herkesin şüpheli olduğu bir tema etrafında şekillenen film, ilk gösterimlerin ardından eleştirmenlerden aldığı puanlarla da dikkat çekmeyi başarmıştı. Birçok ödüle ve hayrana sahip yıldızın filmde boy göstermesiyle film, senenin adından sıkça söz ettiren yapımlarından biri olmuştu.

The Hollywood Reporter için konuşan Rian Johnson, devam filminde Daniel Craig tarafından canlandırılan Dedektif Benoit Blanc etrafında şekillenecek bir hikâyeyi anlatmak istediğini belirtti. Ayrıca filmin çekimlerini önümüzdeki sene içinde tamamlamayı planladığını da ekledi.

Looper ve Star Wars: The Last Jedi filmleriyle kariyerinde önemli işlere imza atmış Rian Johnson bu kez klasikleşmiş “Katil kim?” teması üzerinden ilerleyen bir filme imza atıyor.

Toronto Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen ilk gösteriminin ardından büyük övgüler alan Knives Out, 27 Kasım 2019 tarihinde ABD izleyicisiyle buluşmuştu, ülkemizde ise 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here