Kariyerinin başlangıcından bu yana renkli ve çılgın tarzıyla bizleri kendine hayran bırakan Katy Perry, bu sefer karşımıza yılbaşı teması ile çıkıyor.

Yeni şarkısının klibi “Cozy Little Christmas“ta saçlarının tasarımından ojelerinin rengine kadar, adeta tepeden tırnağa diyebileceğimiz bir biçimde “Noel Anne” görünümü veren Perry, aynı zamanda bizlere de stil konusunda ilham kaynağı oluyor.

Başarılı şarkıcının makyajı Anthony Nguyen, saç stili ise Iggy Rosales’e ait.

Katy, ilk resimde şeker görünümlü, kırmızı beyaz bir göz makyajı karşımıza çıkıyor. Elmacık kemikleri ve burnu kırmızı allık ile renklendirilen Katy Perry, ruj seçimini de kırmızıdan yana kullanmış. Saç stilisti Iggy Rosales, şarkıcının saçlarına da Marilyn Monroe havası katarak Perry’nin görünümünü tamamlamış!

İkinci resimde ise göz kapakları üç boyutlu kristaller ile kaplanan Katy Perry, kırmızı ruj ve ojelerinden vazgeçmemiş. Aksesuar seçimini de şeker görünümünde küpeler ve ökse otu biçiminde bir taçtan yana kullanmış.

Rengarenk ve farklı tarzlardaki peruklarıyla sık sık karşımıza çıkan şarkıcının saçları, son fotoğrafta sanatçı Iggy tarafından yılbaşı ağacı şekline büründürülmüş. Bir sürü ornamentlerle süslenen saç, Perry’nin çok hoşuna gitmiş olacak ki şarkıcı yeni Instagram profil resmini de bu fotoğraftan yana kullanmış.

Şarkının klibini izlemek için bu linki kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here