Rob Williams‘ın yazarlığını yaptığı ve sonuncusu Ocak 2019‘da çıkan Suicide Squad çizgi roman serisi, alışılmadık bu uzun süreli sessizliğini bozuyor.

En çok satan ve en çok ilgi gören çizgi roman serilerinden olan, yazar Tom Taylor ve çizer Bruno Redondo ellerinden çıkan Injustice: Gods Among Us ve Injustice 2‘nin ekibi, şimdi de Suicide Squad‘a el atıyor.

Aralık ayında çıkartılması planlanan yeni seriyi, Tom Taylor ve Bruno Redondo Twitter’dan #SquadGoalsDC hashtagiyle bu şekilde duyurdu:

Tom Taylor, hızını alamayarak, iki yeni karakter çizimi de paylaştı.

Harley Quinn ve Deadshot gibi bilindik ve sevilen isimlerin de yeniden tasarlanacağını söyleyen Taylor, bu kez işlerin değişeceğini ve ekip üyelerinin aslında orada olmak istemedikleri, birbirlerini ve ölümlerini önemsemedikleri daha bencil kötüler olacaklarından bahsetti.

“Görevler daha zor olacak ve henüz ilk sayıda bile kurtulamayanlar olacak.” diye ekleyen Taylorfilmden tamamen bağımsız olacaklarını, okurların sevdikleri karakterlerin ölebileceğini, ölenlerin asla geri gelmeyeceğini ve okurların, kendilerini neyin beklediğini bilmeden, duygu karmaşası içerisinde çizgi romanı okumalarını istiyoruz diyerek, okurların gözünün yaşına bakılmayacağını gösterdi.

Daha önce Injustice‘de, “Süperman sınırı aşarsa” konseptiyle, Justice League’i fikir ayrılıklarına göre ikiye bölüp, birbirlerine karşı verdikleri ve iki tarafın da kendine göre haklı olduğu bu savaşta, sevilen karakterlerin kaybının yaşanmasıyla bizlere unutulmayacak duygular yaşatmışlardı.

Injustice

Bu yüzden ekibin yeni işi için de aşırı heyecanlıyız. Sabırsızlıkla bekliyoruz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here