Sumo Digital’den sızan bir sunum kaynak alınarak ortaya atılan söylentiye göre şirket yeni bir yarış oyununun üzerinde çalışıyor. İlk kaynaktan silinmesinin ardından ResetEra‘ya yüklenen slaytlardan anlaşıldığı kadarıyla, bahsi geçen oyun yeni bir Sonic Kart oyunu olacak gibi görünüyor. İlgili slaytların arasında özellikle “In development…” (yapım aşamasında) başlıklı slayt dikkatleri üzerine çekiyor.

Browne Jacobson adlı bir İngiliz hukuk firmasının adresinde ortaya çıkan bu slayt, aynı zamanda iki adet yeni FPS oyununa da işaret ediyor. Slaytların neden yayıldığına dair herhangi bir bilgi ortada yok. Karting oyununa ait ipuçları Sonic Kart’a işaret ediyor olsa da diğer iki FPS oyununa dair çok isabetli bir tahmin yürütemiyoruz. FPS oyunlarından birinin Dead Island 2 olduğu söylentiler arasında fakat diğer oyunun ne olduğu hakkında henüz bir çıkarım yapılamamış görünüyor.

Ortadaki söylenti henüz zayıf olsa da ipuçlarının gösterdikleri açık söylemek gerekirse mantıklı görünüyor. İlgili slaytların tamamını yukarıdaki ResetEra bağlantısı üzerinden inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here