Marvel hayranları yeni film Black Widow’un, Captain America: Civil War‘daki cevaplanmamış bir soruya açıklık getirmesini umuyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki filmi, 2016 tarihli gişe rekortmenindeki olayların ardından gerçekleşenler üzerine kurulu bir ön bölüm olacak. Bu da bir gizemin çözülmek üzere olduğunu gösteriyor olabilir.

Civil War’ın açılış sahnesinde Avengers’ın cani Crossbones’un (Frank Grillo) Nijerya’daki Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü’nden bir sinir gazını ele geçirmesini engellemek için bir araya geldiğini görüyoruz. Crossbones tutsak düşmemek için üstündeki canlı bomba yeleğini aktive ediyor. Bu da Birleşmiş Milletler’in Sokovia Mutabakatı’nı geçirmesine neden olan olay. Olayın bilinmeyen kısmıysa Crossbones’u bu iş için kimin tuttuğu.

civil war crossbones ile ilgili görsel sonucu

Dikkatli Marvel izleyicileri, fragmandaki iki kısa an sayesinde cevabın Black Widow’da verileceğini düşünüyor. Natasha Romanoff’un (Scarlett Johansson) birkaç küçük şişe tuttuğu görülüyor. Bu da filmin canisi Taskmaster’ın Crossbones’la benzer gazları ele geçirme amacında olduğunu gösteriyor olabilir.

Natasha’yı bilimsel bir tesiste de görüyoruz. ScreenRant buranın Crossbones ve muhtemelen Taskmaster’ın patronlarının faaliyet merkezi olabileceğini düşünüyor.

İlginç şekilde Marvel, Black Widow’da Taskmaster’ı canlandıran oyuncunun kimliğini saklı tutuyor.

Crossbones’un işverenleri filmin bir parçası olmayacaksa da bu, Marvel Sinematik Evreni’nin havada kalmış düğümlerinden birini çözmesi için kesinlikle iyi bir fırsat olurdu.

Black Widow, 1 Mayıs’ta gösterime girecek.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here