Yıllardır oyuncular, Rocksteady Studios’taki geliştirme ekibinin neler yaptığını merak ediyor. Batman Arkham Knight ile Batman Arkham üçlemesine son noktayı koyduktan sonra, Rocksteady’nin, bir sonraki projeleri hakkında tartışmalar başladı ancak bu hayranların spekülasyonlarını ve söylentilerinin uçmasını engellemedi.

En son söylenti, Rocksteady Studios kalite güvence departmanı ekibine katılan Eddie Stubbington’tan geldi. Stubbington, DC Comics kahramanlarının ve kötülerinin olduğu bir gif paylaştı ancak daha sonra onu heyecanla çığlık atan Jonah Hill gifiyle değiştirdi. Orijinal tweet, hayranların heyecanlanması için yetti. Bu sadece bir tesadüf olabilir, ancak DC Comics’in seçimi, Stubbington’ın Rocksteady’nin üzerinde çalıştığı şeyi ima ettiğini gösteriyor ve tweeti değiştirdiği gerçeği sadece bu söylentileri ilerletiyor.

Rocksteady Studios, Batman Arkham Knight’ı tamamladığından beri, geliştiricinin DC Comics dünyasına farklı bir biçimde döneceği yönünde spekülasyonlar yapıldı. İlk olarak Rocksteady’nin Batman oyunlarına benzer, ancak daha fazla hareket özgürlüğü olan açık dünya Superman oyunu üzerinde çalıştığı söylentileri ve spekülasyonları vardı. Fakat, Superman oyun söylentilerini başka kaynaklar kapattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here