Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

DC’nin merakla beklenen projesinin yönetmen koltuğunda Hangover’dan tanıdığımız Todd Phillips oturuyor. Filmde Joker’i ise Joaquin Phoenix canlandıracak.

Neredeyse bir yıl önce Deadline tarafından duyurulan filmin yönetmeni Todd Phillips, komedinin ve eğlencenin sınırlarını zorladığı Hangover sonrasında fantastik bir dünyaya Joker ile giriş yapacak. Joker karakterinin tekrar sinemaseverlerle buluşacağı filmin senaryosunu Scott Silver yazacak ve Joker, fısıltı gazetesinin daha önceleri bizleri hazırladığı şekilde Joaquin Phoenix olacak.

Todd Phillips

DC geçtiğimiz günlerde bir yönetim değişikliği yapmıştı ve bu değişikliğin ilk sonucu olarak da yeni Joker’i görüyoruz. Gal Gadot, Jared Leto, Jason Momoa gibi yıldızların DC ile devam edeceği daha önce açıklandı ancak DC’nin şu an bulunan sinema evreninden daha karanlık bir evren yaratacağı tahmin ediliyor. Bu film ayrıca yeni evrenin de ilk filmi olma özelliği taşıyacak.

Filmin bütçesi ve konusu da kesinleşti. Film yaklaşık olarak 55 milyon dolar bütçe ile çekilecek ve filmde Joker’in gençliğini izleyeceğiz.

Bu arada Phoenix tarafından henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen, oyuncu geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda bu karakteri oynamaya sıcak baktığını açıklamıştı.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here