Marvel sinematik evreninde Scarlett Witch yani Wanda olarak tanıdığımız Elizabeth Olsen, Wanda ve Vision arasındaki ikili yakınlaşmanın kaynağının Zihin taşı olduğunu söyledi. WandaVision adlı yeni bir dizi çıkaracağını duyuran yönetmenlerden sonra, Elizabeth Olsen çıktığı Comic-Con gibi etkinliklerde ikilinin arasındaki yakınlaşmadan bahsetti.

“Vision’ın yaratılışında ve Wanda’nın güçlerini kazanmasında aynı etkiyi sağlayan Zihin taşı, hem onlara güç bahşetti hem de yakınlaşmasını sağladı, gerçek hayatta ruh eşlerine inanan bir insan olarak bu evrende de Wanda’nın ve Vision’un aynı taşın etkisiyle yaratıldıkları için aralarında muazzam bir ruh eşi bağı var ve bunları yakınlaştıran şey o”

“Gerçek hayatta bir insanın bizim ruh eşimiz olmasına kesin mantıklı bir açıklama getiremeyiz, belki kimyamız çok iyi tutmuştur ya da aynı şeylerden hoşlanıyoruzdur ama sinematik dünyada bunun nedeni ikisinin de aynı taşın etkisinde olması olabilir.”

Elizabeth Olsen son olarak “Çok eğleneceğiz, çok derinlere ineceğiz ve müthiş işler çıkaracağız, sizi çok şaşırtacağız ve son olarak Wanda Maximoff’un nasıl Scarlett Witch’e döndüğüne şahit olacağız” dedi.

Vision karakterini canlandıran Paul Bettany, Thanos tarafından öldürüldükten sonra nasıl geri hayata döndürüleceği hakkında hiçbir fikrinin olmadığını söyledi.

Paul Bettany “Hatırladığım en son şey, ben Infinity War’da öldüm. Bildiğim tek şey hikayenin gittikçe derinleşeceği ve zenginleşeceği. Şu an en zengin kısmındayız, umarım seversiniz çıkacak dizimiz çok değişik ve sürprizli olacak” dedi.

WandaVision dizisinin 2021 yılında Disney+ tarafından galası düzenlenecek.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here