Activision, bir sonraki Call of Duty oyununun, en geç Haziran sonunda ve büyük ihtimalle E3 öncesi duyuracağını açıkladı. Call of Duty: Black Ops 4 üzerinden daha çok az zaman geçmesine rağmen, duyurulan bu oyunun nasıl olacağı merak konusu. Söylentilere göre, yeni oyun Modern Warfare 4 olabilir.

Rob Kostich, serideki son oyunun tarihin önemli ayrıntılarından elde edilmiş yeni bir savaş olacağını belirtti. Ayrıca Kostich, Activision’ın bu çeyrekten sonra, Call of Duty’i ortaya çıkaracağını ve Infinity Ward tarafında durumların çok iyi olduğunu belirtti. Call of Duty’nin son oyunu, anlaşmalarla bazı kişilere gitmiş durumda. Sporculara giden bu son oyun oynanırken çekilmiş alttaki hikayeyi yavaşlatarak, oyun severler Modern Warfare adını duyduklarından çok emin. Lakin bunun hiç de net olmadığını videoyu izlerken anlayabilirsiniz.

Nasıl bir oyun olduğu bilinmez ama Activision oyunun ilk ayrıntılarını E3 öncesi yayınlar ve sonrasında E3’te büyük bir etkinlik ortaya çıkarır gibi duruyor. Biz de, o zamana kadar bekleyeceğiz ya da böyle kısa videolardan ipucu toplayacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here