İlk kez bizden duyacağınız oldukça keyifli bir haberle karşınızdayız. EA yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre yeni Battlefield oyunu 2018 yılının Ekim ayı içerisinde piyasaya sürülecek.

Anthem Ertelendi!

Battlefield serisinin son oyunu olan Battlefield 1, 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Birinci Dünya Savaşı konusu serinin son oyununda oldukça başarılı ele alınmıştı. First Person Shooter türünün sevenleri tarafından oldukça sevilen serinin yeni üyesinin 2018 yılında geleceği Electronic Arts tarafından doğrulandı. Oyunun hangi dönemi ya da temayı işleyeceğine dair henüz bir bilgiye sahip değiliz.

BioWare’in yeni MMORPG oyunu Anthem, 2019’a ertelendi.

Alınan bilgiye göre yeni Battlefield’ın çıkışının 2018 sonbahara alınma sebeplerinden biri, BioWare’in şu an üzerinde çalıştığı online Action RPG oyunu olan Anthem’in çıkışının bir sonraki yıla sarkması oldu. Son duruma göre Electronic Arts, 2018 yılının Ekim ayında Battlefield’ın yeni oyununu piyasaya sürmeyi planlıyor. Beklenen bir diğer oyun olan Anthem’in ise 2019 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha önce yapılan bir açıklamada Anthem’in, 2018 yılının dördüncü çeyreği çıkacağı duyurulmuştu.

Apocalypse Şubat Ayında Geliyor
Battlefield 1’e yeni DLC yolda!

Aynı zamanda kesin bir bilgi olarak, Battlefield 1’in dördüncü eklenti paketi olan Apocalypse, Şubat ayında yayımlanacak. Oyunun dördüncü ve son eklenti paketi olacak olan Apocalypse, ikisi hava muharebeleri için hazırlanmış tam beş yeni çoklu oyunculu harita içeriyor. Yeni yakın dövüş silahlarının ekleneceği pakete dair bilinen arasında. Ayrıca oyuna yeni bir mod olan ‘Air Assault’ eklenecek.

2018 yılı Battlefield serisi için oldukça heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Umuyoruz Battlefield 1 ile yakalanan serinin yeni oyununda da sürdürülür, oyunculara yeni ve keyifli deneyimler sunulur.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here