Yeni çıkacak DC Filminde Batman’ı Robert Pattinson, Catwoman’ı güzeller güzeli Zoe Kravitz’in oynayacağı açıklandıktan sonra Robert Pattinson ilk defa kameraların karşısına geçti.

Dün gece, Pattinson’ın yeni filmi Lighthouse’un röportajı sırasında Pattinson, Zoe Kravitz hakkında “Zoe gerçekten çok iyi, birbirimizi yıllar yıllar öncesinden beri tanıyoruz kendisi müthiştir.” dedi.

Henüz filmlerin çekimleri başlamamış olsa bile Pattinson, Batman kıyafetini denedi ve bunun hakkında “Bir film için giydiğim en değişik kıyafetti, değişik olmasının yanı sıra kendimi gerçekten çok güçlü hissettim ve filmin yapımcısı Matt Reeves bana güçlü hissetmem gerektiğini hissetmiyorsam bile en azından kıçımı ve bacaklarımı saran bir kıyafet giydiğim için güvende olduğumu hissetmemi söyledi.” yorumunu yaptı.

“Ve çok zor, gerçekten zor. O kıyafete giriş evresi o kadar zor ve küçük düşürücü ki sizi 5 kişi o kıyafetin içine sokmaya çalışıyor ve Batman rolü için kafamda ve etrafımda bir sürü şey dönüyor.” açıklamasını yaptı.

Matt Reeves, The Batman filminin Dark Knight’tan çok daha önce bir zamanda geçeceğini ve klasik çizgi roman Year One‘dan esinlenildiğini ama onun hikayesi olmadığını söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here