Birkaç saat önce Harry Potter’ın yeni oyunuyla ilgili bir video yayınlandı ve hemen Warner Bros. tarafından video silindi. Video silinmeden buradan izleyebilirsiniz.

Oyunun tanıtım yazısı:

19. yüzyıl (1800’ler) Büyücü Dünyası’nda geçen bu üçüncü şahıs açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na geç kabul edilmiş olan ve benzersiz yeteneklere sahip karakterinizin hikayesini anlatır. Siz Hogwarts’a yeni gelen bir beşinci sınıf öğrencisisiniz ve potansiyel bir eski gücün kalıntılarını takip edebilen ve tanımlayabilen gizli bir yeteneğe sahipsiniz.
 
Okula vardığınızda, Yasak Orman’da garip olaylar gerçekleşmeye başlıyor ve siz de Profesör Elezar Fig ile birlikte bu gizemli olayların ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için hem tanıdık ve hem de daha önce hiç görülmemiş yerlerde yolculuğa çıkıyorsunuz.
Bu görev sırasında iksirler craft edecek, yeni büyülerde ustalaşacak, fantastik canavarlar keşfedecek, Karanlık Büyücüler, Goblinler ve diğer doğaüstü düşmanlarla savaşacak ve kaderin hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracaksınız. Büyücü Dünya’nın Kaderi senin ellerinde.
Şu an için oyunla ilgili resmi bir açıklama gelmedi fakat videoların hemen silinmiş olması ve geçen yıl Warner Bros. Şirketi’nin, İngiliz Kültürü’nü yakından tanıyan bir yazar arıyor olması, videonun gerçek bir oyundan olmasını kanıtlar nitelikte.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here