BluTV’nin yeni dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Türkiye’nin ilk vampir dizisi olan Yaşamayanlar, uzun süredir tartışılan bir dizi. Vampir temalı dizilerin eskimiş olduğu bir dönemde, dizinin nasıl bir dizi olacağı merak konusu.

Kadroda Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç gibi isimler yer alıyor. Senaryoyu Şamil Yılmaz üstlenirken yönetmen koltuğunda Alphan Eşeli var.

Dizinin ilk fragmanını izlemek için:

Dizinin özeti: 164 yaşında genç bir vampir olan Mia (Elçin Sangu), akıl hocası Karmen’in (Selma Ergeç) önderliğinde, aklındaki planı gerçekleştirmek için İstanbul’a gelir. Amacı kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi (Kerem Bürsin) öldürüp yeniden insan olmaktır fakat tarihin en güçlü vampirlerinden biri olan Dmitry’yi öldürmek sandığı kadar kolay olmayacaktır. Karanlık geçmişine sırtını dönmüş olan kadim vampir Numel (Birkan Sokullu) de, bu amaç uğruna Mia ve Karmen’le ittifak kurar. Tutku ve nefreti, yaşam ve ölümsüzlüğü, iyilik ve kötülüğü birbirinden ayıran sınırların belirsizleştiği bu evrende, işler gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağı sorusudur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here