Çinli teknoloji devlerinden Xiaomi karşımıza bu seferde yeni tanıtılan iPhone XS, XS Max ve XR üzerinden uyguladığı kampanya stratejisi ile karşımıza çıkıyor.

Biliyorsunuz ki iPhone kendisinin tanıtıldığı her sene aslında ulaşılması uzak olan en pahalı telefonlardan biri olarak yerini almıştır telefon dünyasında. Bu durumun farkında olan ve uygun fiyata yüksek teknolojiyi sunan Xiaomi biraz olaya değişik bir açıdan yaklaşarak. İsimlerinde yeni iPhone modellerinin adını barındıran yeni kampanya paketleri ile karşımıza çıktı. Kampanyada kullanılan isimlendirmelere de gelirsek XR Suit, XS Suit ve XS Max Set olarak karşımıza çıkıyorlar.

XR Suit paketinde Xiaomi bizlere Mi8 SE 6GB RAM+128GB Depolama, Mi Band 3, Mi Notebook Air 12,5 inç 4GB RAM+128 GB Depolama(Gümüş), Mi Bluetooth Headset Mini(Siyah) ürünlerini sunuyor.

XS Suit paketinde ise Xiaomi bizlere Mi Mix 2S 8GB RAM+256GB Depolama, Mi Band 3, Mi Notebook Air 13,3 inç(Gümüş), Mi Bluetooth Headset Mini(Siyah) ürünlerini sunuyor.

Ve son olarak XS Max Set paketinde ise Xiaomi bizlere Mi8 6GB RAM+128GB Depolama, Mi Band 3, Mi Notebook Pro, Mi Bluetooth Collar Headset(Siyah) ürünlerini sunuyor. İşi yaratıcı kılan kısım ise yapılan kampanya sayesinde aldığınız paketler hangi iPhone modeline karşılık geliyorsa hemen hemen Çin’deki ücret karşılığı kadar değerli bir paket sunuyor sizlere. Ne yazık ki bu kampanya en azından şimdilik Çin ile sınırlı durumda. Daha sonra bu kampanya diğer ülkelere yayılıp yayılmayacağı konusunda henüz hiçbir bilgi bulunmuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here