Durun başlığı okuyup da hemen paniğe kapılmayın. Zira tüm evreni daha geçtiğimiz aylarda yarıya indirmiştik ve akıbetinin ne olacağı henüz belli değil.

Avengers 4 hayranları sabırsızlıkla gelecek olan fragmanı beklerken film ya da gelecek hakkında ufak bir bilgi almak adına neredeyse setin her çalışanının ağzının içine bakıyor.

Haliyle filmin yönetmenleri kahvesini önceki günden farklı alsa bu bile film adına bir gelişme olarak yorumlanabiliyor. Filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo‘nun geçtiğimiz günlerde katıldığı bir konferansta karşı karşıya kaldıkları soruların bazıları da Marvel Sinematik Evreninin(MCU) geleceği ile ilgiliydi.

Deadpool ve X-Men karakterlerinin MCU’ya katılıp katılmayacağı sorusuna iki kardeş emin bir şekilde olumlu yanıt verdi. Net bir plan ya da bir anlaşma üzerinde durulmazken sözlü olarak da olsa ifade edilen bu eminlik bu birleşmeyi bekleyen hayranların yüreğine su serpti diyebiliriz.

Disney‘in böyle bir konuda Fox ile nasıl bir iş birliği yürüteceği merak edilen konular arasında. Resmi bir açıklama olmamasına karşın Russo kardeşlerin Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige‘a olan güvenleri takdire şayan.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here