Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Ünlü yönetmen Woody Allen’ın adı açıklanmayan yeni filmi adeta bir yıldızlar geçidi.

Midnight in Paris ve Blue Jasmine gibi filmlerin yönetmeni Woody Allen, yeni filminin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başladı. Konusu ve adı açıklanmayan filmin kadrosunda Elle Fanning, Selena Gomez, Timothée Chalamet, Jude Law ve Liev Schreiber gibi isimler yer alıyor.

Bizden bir not: Woody Allen’ın genç kadroya yönelmiş olması ne kadar güzel bir davranış olsa da bu filmle ilgili bazı şüphelerimiz var. Aşırı kalabalık bir hayran kitlesi olduğu için, umarız Selena Gomez’e rol verilirken kullanılan kriterler popülaritesinden fazlasıdır çünkü Selena, film tercihlerinde çoğu zaman başarılı olamayan ama bize göre yetenekli bir oyuncu. İkinci bir konu ise filmin, Cafe Society gibi bilindik isimlerden oluşan kadrosuna rağmen hızlıca geçilebilecek bir yapım olma ihtimali. Her jenerasyonun en iyi isimlerinden birkaçını barındıran film, her an yıldızların birbiriyle yarışına -istemsiz bir yarış- kurban gitme potansiyeline de sahip.

Allen’ın Amazon ile gerçekleştirdiği 3. proje olan filmden set fotoğrafları gelmeye başladı. Eğer incelemek isterseniz sizi şöyle alalım:

 

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here