Önümüzdeki ay düzenlenecek Comic-Con ile birlikte Wonder Woman 2‘ya dair detaylar elbette gün yüzüne çıkacak. Ancak bu etkinlikten önce DC şirketinin demirbaşlarından ve Wonder Woman 2’nun yazarlarından biri olan Geoff Johns çoktan filmin hayranlarına ufak detaylar vermeye başladı. Geoff Johns, Twitter hesabının başlığına (header) aşağıdaki görüntüyü koydu. Daha sonra yapımın başarılı yönetmeni Patty Jenkins de aynı görüntüyü Twitter başlığına ekledi.

WW’nin DC içinde Wonder Woman’dan başka bir anlama gelemeyeceği ve devam filminde belli başlı bir zaman atlaması olacağı gerçeği birleşince Wonder Woman’ın devam filminin Soğuk Savaş‘ın ortasındaki 1984 yılında geçme ihtimali hepten güçleniyor. Kim bilir belki ufak bir George Orwell referansı bile görebiliriz.

Eğer 1984 yılında geçen bir Wonder Woman izlersek seçeneklerimizin aslında sınırı yok. Böylesi bir zamanda gerçek ve hayali ortamların bir karışımını izleyebileceğimiz film, ilk filmin elde ettiği başarıyı devam ettirebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Wonder Woman 2, 1 Kasım 2019’da izleyici ile buluşacak.

Kaynak: Collider

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here