Resmi olarak söyleyebiliriz ki Patty Jenkins’in yönetmenliğini yaptığı Wonder Woman artık tüm zamanların en yüksek gişe hasılatına sahip süper kahraman filmi.

Uzun bir süre boyunca film, büyük bir heyecanla beklenmişti. 5 ay önce vizyona girdiğinde de hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından da sevilen bir film olmuştu. DC’nin Batman ve Superman gibi daha göz önünde olan karakterleri arasından sıyrılıp bu başarıya ulaşan film, aynı zamanda Marvel sinematik evreninde yer alan Spider-Man, Captain America ve Iron Man gibi popülaritesi yüksek karakterleri de geçmiş oldu.

Wonder Woman’ın bu ünvanı ne kadar tutabileceği ise belirsiz bir konu. DC Justice League dışında Flash ve Aquaman karakterlerini beyaz perdeye taşıyacağı filmlerle bu ünvana aday olabilecek işler çıkartmayı planlıyor. DC’nin en büyük rakibi Marvel ise şu an vizyonda olan Thor: Ragnarok filmi ile gündemde. Gelecek filmleri arasında ise Black Panther, Infinity War ve yine bir kadın kahramanı konu alacak olan Captain Marvel var.

Warner Bros.’u, Patty Jenkins’i, Gal Gadot’ı ve Wonder Woman filminde emeği geçen herkesi tebrik ederiz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here