Deadpool filmlerinin, X-Men serisi etrafında gezinmeyi ne kadar sevdiği hepimizin malumu. Deadpool’un Wolverine karakteriyle pek çok kez uğraşıp, Wolverine üzerine birçok referans vermesine rağmen, karakteri bir türlü Deadpool filmlerinde görme şansımız olmamıştı. Logan’dan sonra bu şansımız tamamiyle yok edilmiş gibi görünse de Ryan Reynolds’ın farklı planları var gibi görünüyor. Bu plan ise Hugh Jackman!

Reynolds’a göre aktörün Wolverine günleri bitmiş olsa bile, Hugh Jackman olarak hala epey zamanı var. Evet, doğru! Reynolds resmen Hugh Jackman cameo’su gibi bir bombayı kucağımıza bıraktı. Reynolds’ın röportajında dile getirdiği şu sözler dikkat çekiciydi:

“Ben sadece Hugh Jackman’ı iki katına çıkaracağım. Ama Logan gibi değil. Hugh Jackman olarak!”

X-Men franchise’ı, Wolverine cameo’ları hakkında hiçbir zaman çekingen davranmadı. Karakterin, franchise’ın her filminde oynamasının ve solo filmlerinin çekilmesinin yanı sıra, X-Men: First Class filmi gibi onunla hiçbir ilgisi olmayan bir yapımda bile, filmin en unutulmaz sahnelerinden birinde kendisine yer bulması bunu kanıtlar nitelikte. Çünkü bir Wolverine cameo’su, birçok karakter ve yapımın önüne geçebilecek güçte ve yapımcılar da bunu çok iyi biliyorlar.

Reynolds’un yarattığı bu heyecan, Jackman cephesinde ne gibi bir yankı uyandırır bilinmez, fakat gerçekleşmesi durumunda, neredeyse herkesin mutlu olacağı da bir gerçek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here