Warner Bros, Behaviour Interactive ve Bethesda arasında bir süredir Westworld Mobile’ın, Fallout Shelter‘a olan benzerlikleri sebebiyle geçen dramatik bir hukuki savaşın ardından Behaviour Interactive, Westworld Mobile’ın fişini çektiklerinin duyurusunu yaptı.

Oyun Googe Play ve App Store‘dan kaldırıldı ve sunucuları ise 16 Nisan’da tamamen kapatılacak. Behaviour Interactive bu duyuruyu Westworld Mobile’ın Twitter hesabı üzerinden yaptı:

Umarız ki Westworld’ü oynamaktan keyif aldınız. Üzülerek bildiriyoruz ki artık park yeni çalışanların başvurularını kabul etmeyeceği bir dönemine giriyor. Oyun App Store ve Google Play üzerinden 15 Ocak’ta kaldırılmış olacak ve 16 Nisan Tarihinde resmi olarak çevrimdışı hale gelecek. Bugün itibari ile oyun-içi satın alımlar yapmanız mümkün olmayacak. Unutmayın ki eğer oyunda herhangi bir miktar oyun-içi paranız varsa oyun 16 Nisan 2019 Tarihinde çevrim dışı olmadan kullanmanız gerekmekte.

Westworld Mobile oyununun gidişini görmekten oldukça üzgünüz ve oyuncuların tadını çıkaracağı yeni içerikler ve etkinlikler hazırlamaktan son derece keyif aldık. Topluluğumuzun oyunumuz için olan hevesi ve katılımı için derinden minnet duyuyoruz.

Westworld’u destekleyen herkes için müteşekkiriz ve kalan zamanda oyundan zevk alacağınızı umuyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here