Watch Dogs Legion yaratıcı direktörü Clint Hocking, Edge dergisiyle yaptığı ropörtajda Legion’ı oynayacak oyuncuların aynı şeyi iki kere görmemelerinden emin olmak istediklerini söyledi. Hocking, senaryonun 20 farklı versiyonu olduğunu ve her bir karakterin, sesin ve oyunculuğun farklı olacağını söyledi.  Çoğumuzun Legion’ı en azından 2 kere oynamayı şimdiden düşünüyor ancak bu farklılık Legion bu sayıyı artıracak gibi görünüyor.

Hocking, senaryo çekimleri hakkında detaylar vererek bu 20 farklı senaryonun basit bir şekilde yapılmadığını anlattı. Hocking, “sesleri değiştirmek için teknolojiyi kullanıyoruz. Bu sayede John ve Joe’u yanınıza aldığınızda iki karakteri de aynı oyuncu oynasa ve aynı karakter özelliğinde olsalar bile ses farklılığından bunu anlamayacaksınız. Fotogrametri teknolojisi kullanarak binlerce farklı yüz kaydederek ve inovatif animasyon teknikleri kullanarak binlerce eşsiz kafa oluşturduk” dedi.

Geliştiricilerinin bu kadar titiz çalıştıklarından ve iddialı olduklarından dolayı çok memnun olmakla birlikte, Legion çok uzun süre bizleri ekranın başına kilitleyecek gibi duruyor. Bakalım Legion’ın geleceğinde bizlerineler bekliyor?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here