Digital Extremes‘in bilim kurgu MMO’su Warframe’in yeni eklenti paketi Empyrean’a ilk bakışı geceki E3 2019 sayesinde PC Gamer’ın lansmanında attık.

Empyrean, büyük düşman gemilerine karşı savaşmak için, üç kişilik bir takımın gezegenlerin etrafında dövüşmelerini sağlayacak. Gemideki her kişinin, diğer gemileri bordalamak, ateş söndürmek, düşmanı savuşturmak veya onlara saldırmak gibi görevleri olacak. Ayrıca Warframe: Empyrean ile birlikte, gemiden gemiye PvP sistemi de oyuna gelecek.

Warframe’in dağıtıcısı Digital Extremes, oyunla alakalı olarak şu sözleri sarf etti: “Digital Extremes’in iddialı iş birliğine dayalı uzay savaş ek paketi olan Empyrean, 1 ila 4 arasında oyuncuyu yeryüzünden uzaya fırlatıyor ve taktiksel gemiden gemiye savaşlar yapmalarını sağlıyor. Daha fazla Empyrean detayı almak için fragmanı izleyin ve 6 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek TennoCon etkinliğini seyretmeyi unutmayın.”

Açıklamalardan da görüleceği üzere, asıl olay 6 Temmuz’da, TennoCon etkinliğinde gerçekleşecek. Bu etkinlik, Twitch’den canlı yayımlanacak. Bu arada unutmadan söyleyelim, Warframe hesabını Twitch’e bağlayan kişiler, ücretsiz olarak Nekros Prime elde edebilecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here