Tryangle Films’in katkılarıyla çekilen Voldemort: Origins of the Heir filminden ikinci fragman 4 gün önce geldi. Harry Potter serisinden tanıdığımız kötü karakter Lord Voldemort’un gençliğini anlatan hayran yapımı bu film 2017 sonunda geliyor!

Hogwarts’tan mezun olduktan sonra Tom, on yıl boyunca ortalıktan kaybolmuştu. Tekrar ortaya çıktığındaysa o çok daha farklı biriydi. Artık karanlık büyü onu değiştirmişti.

Bu filmde Tom Riddle’ın neden Voldemort’a dönüştüğünü öğreneceğiz. Hangi sebep onu kötü olmaya itmişti? Ya da o baştan beri kötü müydü? Yoksa her zaman içinde saklı bir Voldemort mu vardı? Bu soruların cevabını, ancak izleyince öğrenebileceğiz. İşte nefes kesen fragman:

2017 sonunda Youtube’da yayınlacak olan filmin kadrosu ise şu şekilde:

Herhangi bir kar amacı gütmeden yapılan filmde, Tom’un hikayesi Harry Potter’ın altıncı kitabı olan Melez Prens’ten ilham alınarak oluşturulmuş. Filmin bütçesini oluşturabilmek için ise yapımcılar bağış kampanyası düzenlemişler. Böylesine özveriyle yapılan bu filmin, Warner Bros. yapımlarını aratmayacağını umuyor ve merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here