Tom Riddle, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndan mezun olduktan sonra sırra kadem basar. On yıl sonra, yeni güçler ve yeni bir isimle geri gelir “Gerçek Bir Kara Büyücü“. Karanlık büyünün gizemlerini araştırmaya doğru çıktığı yolculuk onu içten bir şekilde değiştirmiştir. Onu şimdiki emelinden, ölümsüzlüğe ulaşmaktan alıkoymak ise eski okul arkadaşlarına düşer.

2016 yılında KickStarter projesi olarak başlayan, çekimleri bir ara duraklamış olsa da 27 Mayıs 2017 tarihi itibariyle yeni fragmanı yayınlanan, bir Harry Potter hayran filmi, belki de en ses getireni, resmî olarak 13 Ocak 2018′de Youtube üzerinden yayınlanacak.

Film bize Tom Marvolo Riddle‘ın nasıl Lord Voldemort‘a dönüştüğünü anlatacak.

Lord Voldemort, Lord Voldemort’tan önce neydi?

Bir Hogwarts öğrencisi nasıl bir kara büyücüye dönüştü?

Hepimizin içindeki J.K. Rowling’in dindiremediği bu merağı “Voldemort: Varisin Kökenleri” dindirebilecek mi?

Tabii bu proje adını duyurduğundan beri iyi ve beraberinde kötü yorumlar da aldı. Ancak filmin bir hayran yapımı olduğunu unutmamak gerekli…

Proje Warner Bros.’tan ve J.K Rowling‘den  de Onaylı

Yapım duyulduğu gibi tabii ki de, gözler iki isme dönmüştü…

Warner Bros., Kickstarter olayından sonra diğer el yapımı Potter ürünleri gibi bir kazanç elde etmediği müddetçe Tryangle Films‘in projeyi gerçekleştirebileceğini ve yayabileceğini resmi olarak onaylamıştı.

J.K Rowling cephesinde ise tepki şu şekilde olmuştu;

“Siz çocuklar gerçekten harika bir iş çıkarttınız. Ben Voldemort’un burnunu seviyorum ancak benim Dumbledore’umdan uzak durun!”

Hali hazırdaki fragmanlar şu şekilde:

Konsept Fragmanı;

İlk Fragman;

Son Fragman;

Şimdiden meraklılarına ve Potterhead’lere iyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here