Cumartesi, Ağustos 19, 2017

Sıcakların kendini hissettirdiği ve dozunu arttırdığı bu günlerde resmi olarak yazın ilk ayına adım attık. Sizler için Haziran ayında gösterime girecek ve beğeneceğinizi umduğumuz filmleri listeledik. İyi seyirler!

2 Haziran

Baywatch

Meşhur dizi Sahil Güvenlik bu kez beyaz perdede karşımıza çıkıyor. Mitch işini iyi bilen ve sorumluluk sahibi bir can kurtarandır. Çalıştığı sahilde bir kahraman olarak görülür. Ekibi ile birlikte uyum içerisindedirler. Ancak aralarına yeni katılan bir üye ile işler değişecektir. Mitch’in sinirlerini tavan yaptıran bu yeni ekip üyesi ile sıkıntılar devam ederken körfezi tehdit eden bir plan ortaya çıkınca düşmanlıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalacaklardır.

Wonder Woman

DC Sinema Evreni’nin çok beklenen yeni filmi Wonder Woman! Amazon prensesi Diana müthiş savaşçı yeteneklerine sahip bir yarı tanrıçadır. Günün birinde adalarına uçağı düşen bir pilot ile karşılaşan Diana adamın anlattıkları sonucunda dünyamıza gelmeye karar verir.

9 Haziran

The 9th Life Of Louis Drax

Liz Jensen’ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan yapım izleyiciye bilim kurgu ve fantastik ögeler sunuyor. Film 9 yaşına kadar 8 ölümcül kazayı atlatmış olan Louis’in, 9. yaş gününde bir uçurumdan düşmesini konu ediniyor. Durumu araştıran bir psikiyatr başladığı araştırmasında ilginç ve fantastik olayları ortaya çıkarıyor.

The Mummy

Beyaz perdede hayli ilgi gören mumya hikayelerine bir yenisi daha ekleniyor. Universal Stüdyoları  ‘The Mummy’i tekrar canlandırıyorlar. Mühürlenmiş antik bir mezar unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Askeri bir operasyon sonunda keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Müthiş öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

16 Haziran

Cars 3

Şimşek McQueen geri dönüyor! Pixar’ın sevilen animasyonu 3. filmi ile sinemalara geri dönüyor. Sevimli araba kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından geri plana atılıyor. Pistlere geri dönmenin hayalini kurup işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar verir ve hevesli genç Cruz Ramirez’in yardımıyla bir plan kuran arabamız en büyük yarışta boy göstermeye hazırlanıyor.

The Wall

Irakta öldürülen Amerikalılarla ilgili çölün ortasında araştırma yapan iki asker 22 saat gizlenip ortamın güvenli olduğunu düşündüklerinde çıkmaya karar verirler ancak bir keskin nişancı tarafından vurulurlar. Isaac kendini bir duvarın arkasına atar ve Matthews ile telsizle haberleşmeye çalışırlarken düşman nişancıda da telsiz olduğunu ve dinlendiklerini fark ederler.

23 Haziran

Patriots Day

Gerçek bir hikayeden esinlenilen film Komiseri Ed Davis üzerinden ilerliyor. Film 2013 Boston Maratonu saldırısını ve sonrasında gerçekleşen kovalamacayı anlatıyor.

Transformers: The Last Knight

Sevilen seri Transformers’ın 5. devam filmi beyaz perdeye geliyor. İnsanlar ve Transformerslar savaşta, Optimus Prime ise ortalardan kaybolmuş. Dünyayı kurtarma görevi bir İngiliz lordu ve bir Oxford profesöründen oluşan sıra dışı bir takıma kalıyor. Ayrıca filmde tarihi olaylar ve kişilerde yer alacak.

30 Haziran

The Windmill Massacre

Jennifer, geçmişinden kurtulmaya çalışan bir kızdır. Turist grubuyla beraber Amsterdam’ın yel değirmenlerini izlemek için tura katılır. Yolculuk sırasında otobüs ıssız bir yerde kaza yapar ve sığınacak bir yer bulmaya çalışan grup yel değirmenine girer. Gruptan insanlar yavaş yavaş kaybolmaya başladığında Jennifer herkesin ortak bir noktası olduğunu fark eder.

Inconceivable

Geçmişinden kaçmaya çalışan Katie, kızıyla beraber yeni bir kasabaya yerleşir. Kasabada kendisi gibi anne olan Angela ile yakın arkadaşlık kurar. Katie ve Angela’nın arkadaşlığı, Angela ve eşinin Katie’ye dadılık ve misafir evinde yaşama teklifiyle değişmeye başlar. Bir zaman sonra Angela ve eşi tatlı Katie’nin ailelerini dağıtmaya uğraştığını fark eder.

Deniz

0 Comments

Leave a Comment

POPÜLER YAZILAR

Game of Thrones’un “Gece Nöbetçileri” IKEA’dan Giyiniyor!
Türk Balesinin Zarif Kurucusu Ninette De Valois
Tüketim Anlayışımızı Yüzümüze Çarpan 20 İllüstrasyon
Filmlerinden Efsane Sahnelerle Edward Norton
Hayali Dünyalara Yeni Bir Geçit
Romantik Piyanist ve Ünlü Besteci Sergei Rachmaninoff
Dünya Tarihinden Çarpıcı Anların Fotoğrafları
Mısır’ın 4. Piramidi: Ümmü Gülsüm
Her Biri Ayrı Hikayeye Sahip 15 Fotoğraf
Mindhunter’ın Yayın Tarihi Açıklandı
Ünlü Eserleri Yumurta Kabuklarına İşleyen Sanatçı: Süreyya Noyan
Düzenin İronik Ölümsüz Senaryosu ve Brecht
Ruhumuzun Melankolik Blues Gitaristi: Yavuz Çetin
Moonlight: 3 Dönem Tek Yüz
Lana Geri Döndü: Bir Arzu Nesnesi Olarak Lust For Life
September Kimdir?

September Kimdir?

14 Ağustos 2017
Sewp: Seksi ve Ölümcül Dövmeler
19. Yüzyılda Akıllara Takılan Soru: 2000’lerde Neler Olacak?
Loving Vincent Filminden Taze Fragman
13 Ağustos 1997: South Park Yayına Başladı
Film, Dizi ve Oyun Dünyasının En Güçlü Silahlarını Yapan Demirciler
Asi ve Özgür: Şebnem Ferah
Son Zamanların En İyi Dizisi The Handmaid’s Tale İzlemek İçin 5 Sebep
Son Zamanların En Havalı Film Müzikleri
Sanatçı Tatsuya Tanaka’dan Minyatür Fotoğraf Projesi
Ciddi Miktarda Spoiler İçeren Game Of Thrones 7. Sezonun Sızan Senaryosu
Will.i.am ve Nicole Scherzinger Louvre Müzesi’ndeki Klibini İzleyin
Hannibal Geri Dönüyor!
21 Maddede Bilinmeyenleri İle Robin Williams
Fotoğraf Sanatına Damgasını Vurmuş 11 Fotoğrafçı