Temmuz ayında vizyona girecek filmlerden ilginizi çekebilecek olanları listeledik, keyifli seyirler dileriz.

7 Temmuz

Spider-Man: Homecoming

Marvel’ın yeni filminde Yenilmezler ile geçirdiği hoş vakitten sonra gruptan etkilenen genç Peter kendisini kanıtlamak için işe koyuluyor. May halası ile sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter aynı zamanda dünyayı suçlulara dar etmek ve arkadaşlığını ilerlettiği Tony Stark’a kendisinin yeterli olduğunu göstermek istiyor.

The Bye Bye Man

Üniversiteli üç arkadaş eski bir eve yerleşirler ve evde korkunç olaylar zinciri baş gösterir. Evde bu olaylar zincirinin başlangıcının nedeni The Bye Bye Man’dir. The Bye Bye Man varlığına inanan herkese musallat olur ve bundan kurtulmanın tek yolu onu düşünmemek ve ondan bahsetmemektir.

Mine

Başarısız bir suikast girişiminin ardından asker kendisini çölün ortasında bulur. Çölün fiziksel ve psikolojik şartları altında savunmasız kalan asker hayatta kalmaya çalışacaktır.

14 Temmuz

War For The Planet Of The Apes

Sevilen serinin yeni filminde Sezar ve yandaşları insanlar ile bir savaşa girişir. Bu savaşta inançlı olan Sezar başarısız olur ve ordusu büyük kayıplar verir. Bu yenilgiden sonra kendisinin halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile bir görüşme yapmak ister ve bu yüzleşme iki tarafın da kaderini belirleyecektir.

21 Temmuz

Dunkirk

Filmde 2.Dünya Savaşında 400 bin askeri ile Fransa kıyılarında sıkışan İngiliz ordusunun tahliyesi anlatılıyor. Savaşın kaderini değiştiren Dinamo Operasyonunu konu edinen film 2.Dünya Savaşı ile ilgilenenler için kaçırılmaması gereken bir yapıt.

27 Temmuz

Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian ve Laureline, insanlara uygulanacak emirleri ileten bir ekiptir. İkili daha sonra Alpha adında etkileyici bir şehre atanır. Etkileyici olan bu şehir aynı zamanda karanlık bir güç ile doludur ve bu güç şehrin huzurunu tehdit etmektedir. Valerian ile Laureline bu sorunu çözmeli, şehri ve evreni kurtarmalıdır.

Atomic Blonde

Lorraine kaçıştaki ustalığı ve yakın dövüşteki üstün yeteneği ile ölümcül bir suikastçıdır. Soğuk Savaş sırasında bir ajanın öldürülmesi ile ilgili araştırma yapması için Berlin’e gönderilen Lorraine burada David ile iş birliği yapar ve aksiyona atılırlar. Lorraine aynı zamanda düştüğü tuzaktan kurtulmak zorundadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here