Ağustos ayında vizyona girecek filmlerden ilginizi çekebilecek olanları listeledik, keyifli seyirler dileriz.

4 Ağustos

The Dark Tower

Stephen King’in aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan film; Roland Deschain’in bütün evreni birlikte tutan Kara Kule’yi, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O’dim’e karşı savunması anlatıyor. Bu savaş artık sonsuz bir döngüye girmiştir. İki zıt karakteri izleyeceğimiz film aksiyon dolu dakikaları bize sunacak.

47 Meters Down

İki kız kardeş Lisa ve Kate eğlence dolu bir tatil için Meksika’ya gider. Maceraperest Kate kardeşi Lisa’yı köpek balıklarının arasına kafes ile dalmak konusunda ikna eder. Lisa kardeşinin ısrarlarına dayanamaz ve suyun altına inmeyi kabul eder. Koruyucu kafesle suyun altına inen kardeşlerin etrafını köpek balıkları sarar. İlk başta düzgün giden durum, kafesin tekneden kopması ile birlikte gerilim dolu dakikaları başlatır. Suyun derinliklerine giden iki kardeş, sınırlı oksijen ve köpek balıkları.

11 Ağustos

Manifesto

Cate Blanchett 13 farklı karakterle karşımızda. Pop Art, Fütürizm, Dadaizm, Dogma 95, Pop Art, Minimalizm vs. tüm dünyanın kabul ettiği manifestolara filmde yer veriliyor. Borsacı, öğretmen, evsiz, fabrika işçisi ve birçok farklı karakter ve karakterlerin iç dünyaları bizleri bekliyor.

Science Fiction Volume One: The Osiris Child

Distopik bir gelecek, insanlar gelişen teknoloji ile birlikte diğer gezegenlere ulaşmıştır. Dünyanın yönetimi Exor adlı şirkettedir. Şirket insan popülasyonunun artmasını engellemek için biyo-genetik deneyler ile mutasyona uğrattıkları dev yaratıkları kullanır. Şirketin eski pilotlarından olan Kane sürgündedir. Şirketin insanlığı yok etme planlarını öğrenir ve başkentte yaşayan kızını kurtarmak için harekete geçer. Hapishane kaçağı Sy ile birlikte hareket eden Kane’in insanlığı kurtarması için 24 saati vardır.

18 Ağustos

The Hitman’s Bodyguard

Dünyanın en iyi güvenlik görevlisi ve Uluslararası Adalet Divanında yargılanacak bir tetikçi. İkili farklılıklarını bir kenara koyup, zamanında ve sağ olarak mahkemede olmak için güçlerini birleştirmeli. Film bizlere bol bol aksiyon ve kahkaha sunacak.

Dangal

Aamir Khan yine beyaz perdede karşımızda. Hintli Mahavir Singh Phogat’ın hikayesini anlatan biyografik spor filmi Dangal. Güreş hayranı olan Phogat, iki kızına güreş eğitimi verir. Kızlar bu eğitimler ile birlikte büyürler. Kardeşler başarılı bir sporcuya dönüşürler ve olimpiyatlarda altın ve gümüş madalyayı kazanırlar. Başarıya giden bu yolda sosyal baskıyla mücadelelerini izleyeceğiz.

25 Ağustos

Despicable Me 3

Çocuklar kadar yetişkinlerin de keyifle izlediği sevilen animasyonun yeni halkası Despicable Me 3! Yine eğlenceli dakikalar izleyenleri bekliyor olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here