“Video oyunlarını ev rahatlığında anmak için dünyayı bir araya getiriyoruz. Summer Game Fest, yayıncılardan gelen dijital video oyunu etkinliklerinin, seçilebilir oynanabilir içeriğin, oyun içi etkinliklerin ve daha fazlasının duyurulacağı bir sezon.” mottosuyla yola çıkan @summergamefest, Mayıs ve Ağustos ayları içinde herkesin evinden katılacağı dört dört aylık endüstri çapında bir oyun kutlaması olacak.

Summer Game Fest, video oyunlarını vurgulamak için dört aylık bir küresel etkinlik olacak. Mayıs-Ağustos 2020 arasında gerçekleşecek ve aşağıdaki oyun yayıncıları ve platformları katılacak: 2K, Activision Publishing, Bandai Namco Entertainment, Bethesda, Blizzard Entertainment, Bungie, CD Projekt Red, Dijital Ekstremiteler, Elektronik Sanatlar, Microsoft Xbox, Özel Division, Riot Games, Sony Interactive Entertainment, Steam, Square Enix ve Warner Bros.Interactive Entertainment ve ek yayıncılar önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Etkinlik boyunca oyunlardan bilgiler her oyun yayıncısı tarafından paylaşılacak ve etkinlik serisinin bir parçası olarak, Steam ve Xbox dahil oyun platformları, oyunculara oynanabilir, sınırlı süreli gösterilere ve oyun denemelerine erişim sunacak.

The Steam Game Festival: Summer Edition, 9-14 Haziran tarihleri ​​arasında yapılacak ve diğer platform tarihleri ​​ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

Ayrıca Summer Game Fest‘in bir parçası olan Facebook, Mixer, Twitch, Twitter ve YouTube‘daki yayıncıların sahip olduğu ve işlettiği kanallar da dahil olmak üzere tüm büyük akış platformlarında yayın yapılacak.

Video oyun endüstrisinden beklenilen tüm haberler, oynanabilir içerikler, oyun içi etkinlikler ve daha fazlasını bulacağımız Summer Game Fest‘i büyük heyecanla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here