Dünyanın dört bir yanında bilinen ve moda takvimimizde uzun bir süredir her yıl işaretlemeye alıştığımız Victoria’s Secret şovu bu sene iptal mi oldu?

1995’ten beri her sene büyük bir merakla izlediğimiz şovun 2011’den beri önemli bir parçası olan ünlü model Shanina Shaik’in Avustralya medyasına verdiği son röportaja göre Victoria’s Secret şovu bu sene gerçekleşmeyecek.

Ne yazık ki Victoria’s Secret şovu bu sene gerçekleşmeyecek. Bu durumu biraz garipsiyorum, çünkü her sene bu zamanlarda podyum için sıkı bir çalışma temposuna girerdim. Şovun gelecekte geri döneceğine eminim. Sanırım daha iyi ve daha farklı bir şov için çalışıyorlar, çünkü Victoria’s Secret podyumu dünyadaki en iyi moda şovu.’ sözleriyle moda dünyasından önemli bir günün mola verdiğini duyurdu.

Model kadrosu ile ilgili bir süre eleştiri yağmuruna tutulan Victoria’s Secret’ın ara verip strateji değiştirmesi aslında beklendik bir hamleydi. Özellikle birçok yerde görmeye alıştığımız hatta yer yer bıktığımız ünlü güzellerin son senelerdeki şovlarda yer alması çok tepki çekmişti.

Melekleri, konuk şarkıcıları, kostümleri ve şova dair daha pek çok şeyi özleyeceğimiz kesin. Umuyoruz ki bu ara çok fazla sürmez.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here