Dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, şirket içindeki taciz iddiaları ile çalkalanıyor.

İçinde Türk bir fotoğrafçının da bulunduğu üç Victoria’s Secret fotoğrafçısının modelleri taciz ettiği iddiaları geçtiğimiz haftalarda basında yer almıştı. İddialara ünlü modellerden de destek geldi.

İçinde Doutzen Kroes, Christy Turlington Burns, Milla Jovaich gibi isimlerin bulunduğu 100’den fazla Victoria’s Secret mankeninin altına imzasını attığı bir mektup, ünlü şirketin CEO’su John Mehas’e gönderildi. Tacizlere geçit verilmemesi ve en kısa zamanda bu tacizlerin önüne geçilmesini vurgulayan mektuba aynı zamanda birçok Hollywood yıldızı da imzasını atarak destek verdi.

Kaynak

1 YORUM

  1. […] Dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, şirket içindeki taciz iddiaları ile çalkalanıyor. İçinde Türk bir fotoğrafçının da bulunduğu üç Victoria’s Secret fotoğrafçısının modelleri taciz ettiği iddiaları geçtiğimiz haftalarda basında yer almıştı. İddialara ünlü modellerden de destek geldi. İçinde Doutzen Kroes, Christy Turlington Burns, Milla Jovaich gibi isimlerin bulunduğu 100’den fazla Victoria’s Secret mankeninin altına imzasını […]Yazının Devamını Oku […]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here