İtalya’da el yapımı olarak üretilen yeni koleksiyon, markanın ayırt edici şekilde modern hazır giyim ve aksesuar ürünleri ve sofistike feminenliğinin izinden giderek Victoria Beckham’ın sezgisel ve rafine estetiğini barındırmaya devam edecek.

Victoria Beckham, modern ve kozmopolit gözlükleriyle yeni sezona hazır. Ünlü tasarımcının alametifarikası haline gelen maksimalist gözlükleriyle rafine bir stil randevusuna hazır mısınız? Koleksiyon, yön detaylandırmalarıyla imza siluetlerle birleşerek en iyi el işçiliği ve üretim gücünü barındırıyor. Klasik pilot gözlükleri, dövülmüş metal kenarlarla yeniden tasarlanırken kedi gözü modeli, kaşlara odaklanarak modernize edildi. Kaplumbağa kabuğu rengindeki modeller ise lacivert ve bordo camlar ile zengin bir kontrast yaratıyor. Dokuz optik model bu estetiği, modernleştirilmiş ve büyük stillerle yansıtıyor. Gözlük koleksiyonu kıyafet koleksiyonuyla bir araya gelerek görünümleri rafine bir bitişle vurguluyor.

Asetat yapılar, mimari biçimleri yönsel işaretlerle dengelerken açısal ayrıntılar, geniş gözlük sapları ve düz ön tasarımlar ise siyah, kaplumbağa kabuğu, camgöbeği mavi ve bordodan oluşan rafine bir palette sunulan çerçevelerle heykelsi bir dokunuş sunuyor.

Diğer bir imza modeli olan optik navigatör, dış hatlarıyla kullanıcılara öz güvenli bir görünüm sunuyor. Çift köprü sayesinde zarif, çok boyutlu bir etki göze çarpıyor. Gözlük sapları ise yıldızlardan esinlenmiş bir model ile yivli bir bitiş sunuyor.

Üç farklı tasarımdan meydana gelen Victoria Beckham Sonbahar/Kış 2019-20 serisine yön veren mimari ve çok boyutlu formlar, koleksiyonun ana temasını oluşturuyor. Victoria Beckham Eyewear koleksiyonuna Türkiye’de Ocak 2020’den itibaren, özel butiklerden ve optik gözlük mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: 12

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here