Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

“Venom” yönetmeni Ruben Fleischer ve oyuncu Tom Hardy, San Diego’da gerçekleşen Comic-Con’da kendilerini dinleyenlere yeni gelecek filmin çok daha kanlı olacağı sözünü verdi.

Fleischer, bu filmde “daha baş belası, sağlam temelli ve daha karmaşık karakterlerin” yer alacağını ve diğer Marvel filmlerinden daha çok şiddet içereceğini belirtti.

Bu filmde kahramanlar olmayacak.

Fleischer ve şirketin Güney Kaliforniya’ya götürdükleri görüntüler izleyenleri hayal kırıklığına uğratmadı. Görüntülerde, uzaylı bir sembiyota ev sahipliği yapan, şiddet görüntüleri nedeniyle ızdırap çeken muzip bir gazeteci olan Eddie Brock yer alıyor. Brock, tranformasyon geçirip etçil bir yaratığa dönüşür ve düşmanlarını parçalara ayırır (R-değerlendirmesi (Yetişkin film kategorisi) garantisi). Bir noktada Venom, bir adama “bacaksız, yüzsüz bir dışkı gibi” görünene kadar onu ezeceğini söyler.

Hardy, “Venom”dan etkilendiğini çünkü oğlunun tam bir çizgi roman fanı olduğunu dile getirdi. “The Revenant” gibi daha önce çektiği filmlerin oğluyla paylaşamayacağı kadar şiddetli olduğunu belirtti. Şimdi ise, “Kafaları ısırıp kopardığım bir şeyler yapacağım.” diyerek şaka yaptı.

Fleischer, Venom’dan çok daha güçlü olan “Riot” gibi başka sembiyotların da filmde yer alacağının bilgisini verdi.

Venom’un hikayesiyle birlikte büyük bir dünya yaratmayı planlıyoruz. Evrendeki tüm sevilen karakterleri keşfetmeyi umuyoruz.

Bu Spider-Man ile Venom’un karşı karşıya geleceği anlamına mı geliyor? Hardy, bu karşılaşmanın gerçekleşmesini istediğini belirtti.

Kaynak

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here