Ünlü oyuncu Tom Hardy, başrolünde yer aldığı ‘Venom‘ filminin çekimlerinin tamamlandığını Instagram üzerinden yayınladığı fotoğrafla duyurdu.

Wrapped life back Bye ?

A post shared by Tom Hardy (@tomhardy) on

Spider-Man’in en ünlü düşmanının solo filmi olacak Venom‘un Spidey’i Tom Holland’ın canlandırdığı güncel Marvel Sinema Evreni ile bağlantılı olup olmayacağı henüz meçhul (yine de Holland’ın Peter Parker olarak şöyle bir görüneceğine dair dedikodular mevcut). Zengin oyuncu kadrosunda Hardy’nin yanı sıra Michelle Williams, Riz Ahmed ve Jenny Slate‘i de bulunduran Venom, Sony’nin planladığı Spider-Man evrenini merkeze alan yeni bir film serisinin de başlangıcı olacak. Bu filmi önümüzdeki yıllarda çekilecek Black Cat, Silver Sable ve Morbius karakterlerini merkeze alan filmler izleyecek. 1993 tarihli Venom: Lethal Protector hikayesinden uyarlanan Venom’un 18 yaş sınırlamalı, daha karanlık ve yetişkin işi bir çizgi roman uyarlaması olacağı da söyleniyor. Bu yeni uyarlama, çizgi romanların en ünlü kötü karakterlerinden birini bir anti kahramana dönüştürecek gibi görünüyor. Vizyon tarihinin yaklaştığını ve çekimlerin tamamlandığını göz önüne alırsak, ilk fragmanın yakın zamanda yayınlanacağını da söyleyebiliriz.

Zombieland ve Gangster Squad filmlerinden hatırlanacak Ruben Fleischer’ın yönettiği Venom, 5 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here