Vadistanbul’da bulunan Jolly Joker birbirinden başarılı sanatçıları, Kasım ayında da müzik severler ile buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.

9 KASIM CUMARTESİ, SAAT 22.00’DE BURAY KONSERİ

Pop müziğin genç isimlerinden Buray; Aşk Bitsin, Hatıram Olsun, Deli Divane, İstersen, 1 Şişe Aşk gibi sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine keyifli bir akşam yaşatacak.

15 KASIM CUMA, SAAT 22.00’DE HAKAN ALTUN KONSERİ

Müzik hayatında olduğu günden beri tüm albümleri ile listelerin zirvesinde yer alan Hakan Altun, romantik ve eğlence dolu şarkılar ile Vadistanbul Jolly Joker’de sahneye çıkıyor.

16 KASIM CUMARTESİ, SAAT 22.00’DE MABEL MATİZ KONSERİ

Şarkılarıyla olduğu kadar sahne kıyafetleri ve konseptleriyle de büyük beğeni toplayan Mabel Matiz, şarkılarıyla şifa bulmayı isteyen tüm sevenlerini Vadistanbul Jolly Joker’e bekliyor.

17 KASIM PAZAR, SAAT 17.00’DE ADAMLAR KONSERİ

Alternatif müzik sahnesinin Türkiye’deki yeni isimlerinden Adamlar, 17 Kasım Pazar günü Vadistanbul Jolly Joker’de sahne alıyor. İlk albümleri “Eski Dostum Tankla Gelmiş” 2014’te yayınlayan grup, kendine özgü müziğini yaratıyor. Vokal ve gitarda Tolga Akdoğan, elektro gitarda Gürhan Öğütçü bas gitarda Can Aydemir ve davulda Berkan Tilavel‘den oluşan Adamlar müzikseverleri Vadistanbul Jolly Joker’e bekliyor.

22 KASIM CUMA, SAAT 22.00’DE SERKAN KAYA KONSERİ

Arabesk müziğin başarılı temsilcilerinden söylediği şarkılarla dinleyenlerin kalbine dokunan Serkan Kaya sevilen şarkılarından hazırladığı repertuvarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine keyifli bir müzik gecesi sunacak.

23 KASIM CUMARTESI, SAAT 22.00’DE ZEYNEP BASTIK KONSERI

Yaklaşık 10 yıldır sürdürdüğü müzik serüveninde, bu sene muhteşem bir çıkış yaparak geniş bir hayran kitlesi kazanan Zeynep Bastık, şarkılara getirdiği özgün yorumuyla beğeni toplamaya devam ediyor. Felaket, Yanımda Kal, Bırakmam Doğru Mu, Unutursun şarkılarını hep bir ağızdan söylemek üzere tüm Zeynep Bastık hayranları Vadistanbul Jolly Joker’e davetli.

29 KASIM CUMA, SAAT 22.00’DE RUBATO KONSERİ

Türkiye’nin en iyi enstrümancıları olarak anılan izleyicilerine eşsiz bir müzik keyfi yaşatan ve kısa sürede hem ekranda hem de dijital ortamda milyonlarca izleyiciye ulaşan Rubato, unutulmaz şarkılarını seslendirirken dinleyicilerine keyifli bir müzik gecesi yaşatacak.

30 KASIM CUMARTESİ, SAAT 22.00’DE KORAY AVCI KONSERİ

Söylediği şarkılar ile sosyal medyada en çok paylaşılan müzisyenler arasında yer alan Koray Avcı, sevilen şarkıları, yorumladığı unutulmaz eserler ve etkileyici sahne performansıyla müzikseverler ile Vadistanbul Jolly Joker sahnesinde buluşuyor.

Tüm etkinlikler için biletler, BILETIX ve VADISTANBUL’daki JOLLY JOKER bilet satış noktalarından temin edilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here