Her biri oyuncu olarak oldukça başarılı isimler ve şarkı söylemeyi de oldukça seviyorlar.

İşte oyunculuğun hakkını verdikleri kadar müzik performanslarıyla da fark yaratan 10 isim:

  • Hugh Laurie – Unchain My Heart

House dizisinde izleyip hayranı olduğumuz Hugh Laurie zaten aynı zamanda bir müzisyen hatta klasik blues şarkılarından oluşan bir albümü de var “Let Them Talk”

 

  • Jim Carrey – Somebody To Love

Mimiklerine hayran olduğumuz aktör Jim Carrey’nin 10 parmağında 10 marifet var. Muhteşem oyunculuğunun yanında dansları ve seslendirdiği şarkılarla da oldukça başarılı.  “Cable Guy” filmindeki Somebody To Love ise unutulmaz performansları arasında.

 

 

  • Bruce Willis – Devil Woman

Bir efsane performansta Bruce Willis’ten. Kendisinin  1987 de yayınlanmış “Return Of  Bruno” adında keyifli bir blues albümü de var. Bruce Willis severlerin mutlaka dinlemelerini öneriyoruz .

 

 

  • Emilia Clarke – I Am A Traveling Creature

Khaleesimiz müzik konusunda da oldukça yetenekli.

 

  • Jensen Ackles – Simple Man

Jensen Ackles da müzikle arası oldukça iyi olan oyunculardan.

 

  • Keira Knightley – Like A Fool

Sempatik oyuncu Keira Knightley de sesiyle dikkat çeken isimlerden ve seslendirdiği birçok şarkı bulunmakta “Begin Again “filminde ise seslendirdiği şarkılarda oldukça dikkat çekti.

 

  • Stranger Things Cast

Stranger Things  dizisi son dönemlerde hepimizin merakla takip ettiği yapımlardan. Küçük oyuncuları da oldukça yetenekli, üstelik sadece oyunculuk açısından değil.  Millie Bobby Brown’ın şarkı söylemeyi çok sevdiğini katıldığı programlardan ve yüklediği videolardan zaten biliyoruz. Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo ve Caleb McLaughlin üçlüsünün EMMY ödüllerinde sergiledikleri performans ise muhteşem .

  • Neil Patrick Harris

Sevgili Barneymiz Neil Patrick Harris’in Tony Ödüllerinde sergilediği onlarca başarılı performansın arasında en dikkat çekenlerden biri de 2011 yılında Hugh Jackman’la yaptıkları düet. İkisine de hayran olmamak elde değil.

 

 

  • Benedict Cumberbatch

 Cumberbatch sahnede de oldukça iddalı görünüyor.

10) Robert Downey JR

Robert Downey JR da albümü bulunan oyunculardan. 2004 yılında yayınlanan 10 şarkılık  “The Futurist” adlı bir albümü bulunmakta.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here