Aktris ve şarkıcı Nina Bergman, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yeni Doom filmi için Universal Pictures ile anlaşma imzaladıklarını doğruladı.
“Universal Pictures ile bir sonraki Doom filmini yapıyorum. Tüm evrakları imzaladım. Tekrar Bulgaristan’a dönüp en sevdiğim insanlarla çalışacağım. Bu filmde süper havalı bir yönetmen ile çalışacağım ve yakında yeni albümüm çıkacak, kendimi dünyanın en şanslı kızı gibi hissediyorum.”
NBC/Universal temsilcisi yeni Doom filminin yapımcılığını Universal 1440 Entertainment‘ın üstlendiğini söylemiş. Universal 1440 Entertainment filmleri bilindiği üzere sinemada yayınlanmıyor ve bu da yeni filmin DVD olarak ya da Netflix gibi dijital platformlar üzerinden yayınlanacağını işaret ediyor.
2005 yılında Andrzej Bartkowiak tarafından yönetilen ve Dwayne Johnson’ın da rol aldığı bir Doom filmi yayınlanmıştı ancak pek başarılı olamadı. Filmin IMDb puanı 5.2, Metacritic ortalaması 32 ve Rotten Tomatoes ortalaması da %19. Ayrıca 60 milyon dolar bütçe ile çekilen filmin hasılatı da 56 milyon dolar.
Yeni Doom filmi, Bethesda Softworks E3 2018 basın konferansı esnasında resmi olarak duyurulabilir.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here