Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
5

Son zamanlarda iyice artan Uber-Taksi gerilimi çığırından çıktı. Küçükçekmece Kanarya Mahallesine yolcu almaya giden Uber aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişiler silahlı saldırıda bulundu. İçinde müşteri bulunmayan araca dört kurşunun isabet ettiği belirtiliyor.

Aracın şöförü İBB’de kamyon şöförü olarak çalışırken boş zamanlarında UBER’e bağlı araçlarda şöförlük yaptığını belirtti. Şöför silahlı saldırının ardından Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayette bulundu. Şöförün ifadesi ise şu şekilde:

“Halkalı bölgesinde müşteri talebi fazla olunca Küçükçekmece bölgesine geçip oradan gelebilecek müşteri talepleri için tur halindeydim.  Kanarya Mahallesi üzerinden Halkalı’ya çıkmak üzereyken araca yanaşıp eliyle vuran sakallı esmer bir şahıs durmamı istedi. Ama durmayıp devam ettim. Ardından 3-4 el silah sesi duydum. Araçtan inip baktığımda aracın arka camına ve kaportasına 4 kursun isabet ettiğini gördüm. Şahısı tanımıyorum, taksici olup olmadığını bilmiyorum.Olayın yaşandığı sırada etrafta taksi de göremedim.”

Şikayet üzerine Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri olayla alakalı inceleme başlattı. Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler sanığın ifadesinde olay yeri ve saldırgan hakkındaki detayları belirsiz bulduğunu belirtti.

Yakın zamanda yaşanan diğer talihsiz olayların üzerine UBER ve taksi gerilimi halihazırda mahkemeye taşınmıştı. Böyle talihsiz olayların tekrar yaşanmamasını diliyoruz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
5

1 YORUM

  1. Amacı ticari olarak kazanç sağlamak olmayan UBER’ consepti yakıt masraflarını paylaşma olarak taksici zulmüne karşı herkesin işine yarasada, dolmuş hattı gibi tur atmak nedir hocam nereden baksak haksızlıkla karşılaşıcağız. Herkese gül sana mermi diyen sakallı teröristi buradan karşının uber sürücüsüne havale ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here