Küçükyalı Hilltown AVM, Alp Kavasoğlu moderatörlüğünde 14-15 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek Make-Up Festivali ile ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatacak.

İstanbul Anadolu yakasında ziyaretçilerine yeni nesil alışveriş ve yaşam merkezi deneyimi sunan Küçükyalı Hilltown AVM, soğuk kış aylarında misafirlerinin içini ısıtacak bir festivale imza atıyor.

Küçükyalı Hilltown AVM’de 14-15 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Make-Up Festival’de, ünlü Make-Up artisti Alp Kavasoğlu moderatörlüğünde influencerlar’ın da katılımıyla ‘Cilt Bakımı ve Sağlıklı Yaşam’, ‘Makyaj Modası’, ‘Yüz Tiplerine Göre Doğru Makyaj’, ‘Kombinlere Göre Makyaj Yapmak’ gibi konularda paneller düzenlenecek.

Make-Up standlarını ziyaret eden katılımcılar, etkinliğe özel tasarlanan makyaj dekorları ile eğlenceli fotoğraflar çekme şansı yakalayacak. Aynı zamanda 3 farklı makyaj deneyim standında, profesyonel makyözler tarafından tüm makyajlar ücretsiz olarak yapılacak.

Küçükyalı Hilltown AVM, Make-Up Festival kapsamında 15 Aralık tarihinde düzenlenecek Make-Up Defilesi ile sıra dışı bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

Make-Up Festivali, Küçükyalı Hilltown AVM içerisinde özel kurulacak olan alanda, tüm ziyaretçileri için ücretsiz olacak.

Make-Up Festival Programı:

14 Aralık Cumartesi:

  • Kombinlere Göre Makyaj – Enfal Diner
  • Makyajda Doğru Bilinen Yanlışlar – Deniz Karasu
  • Makyaj Sırları – Melis Erkılıç

15 Aralık Pazar:

  • Nasıl Influencer Olunur? – Hilal Şefkatli
  • Sağlıklı Beden, Sağlıklı Cilt Bakımı – Yasemin Yürük
  • Makyaj Defilesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here