HBO, True Detective’in 3. sezonuyla ilgili detayları açıkladı ve dizinin hayranları arasında bir heyecan dalgası yarattı. Bu detaylardan şüphesiz en önemlisi yeni sezonda Oscar ödüllü Mahershala Ali‘yi de izleme fırsatını bulacak olmamız.

Açıklamalara göre 3. sezon “Ozarks’ın kalbinde yaşanan dehşet verici bir suç”un etrafında dönecek ve üç farklı zaman aralığını gözler önüne serecek. Yeni sezonda Mahershala Ali, Kuzeybatı Arkansas’tan geçen Wayne Hays adlı bir dedektifi canlandıracak.

Geçtiğimiz iki sezonda da olduğu gibi senaryo Nic Pizzolatto tarafından yazıldı. İkinci sezon, senaryosu sebebiyle birçoklarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu sezondaysa bazı bölümlerde Nic Pizzolatto’nun yardımına Deadwood ile bilinen David Milch‘in koştuğu söylendi.

Diziye katılan bir başka önemli isimse Green Room’un da yönetmenliğini yapmış Jeremy Saulnier. Saulnier de bazı bölümlerde yönetmenlik koltuğuna oturacak.

Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı ise halen merak konusu fakat 2018’in ikinci yarısında yayınlanacağı tahminler arasında.

Kaynak: 1.

2.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here