Yaptığı oyunlarla adını oyun tarihine altın harflerle yazdıran Hideo Kojima’nın sabırsızlıkla beklenen yeni oyunu Death Stranding’in kadrosuna Troy Baker ve Emily O’Brien katılmış bulunmakta.

Emily O’Brien,instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile Hideo Kojima ve Troy Baker ile çalıştığını duyurmuş oldu. Zaten kadrosunda Norman Reedus,Guillermo del Toro ve Mads Mikkelsen gibi ünlü isimleri bir araya getiren Death Stranding’ de, şu anlık O’Brien ve Baker’ın oyunda hangi rollerde olacakları hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Emily O’Brien oyun piyasasında çok tanınan bir kişi değil ama örnek vermek gerekirse Dishonored: Death of the Outsider ve Batman: The Enemy Within gibi oyunlarda seslendirme yapmış bir isim.Ama Troy Baker’ın ismini daha çok duyuyoruz. The Last Of Us ve Bioshock Infinite gibi önemli oyunlarda seslendirme yapmış olan Troy Baker gerçekten işinin ustası. Muhtemelen bu seslendirme işinde onu daha çok göreceğiz gibi duruyor.

Oyunun ne zaman çıkacağı şu an için kesin değil ama Hideo Kojima’nın verdiği bilgilere göre oyun muhtemelen “Akira” adlı filmden önce çıkacak. Yani oyunu 2019’da oynama şansı bulabileceğiz gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here