Total War: Warhammer 2 için Warden ve The Paunch DLC paketi bugün piyasaya sürüldü ve hayranların keşfetmesi beklenen yeni bir karakter vardı. Çok sevilen aktör, Henry Cavill oyun içinde bir görünüme sahip oldu.

Henry Cavill kısa bir süre önce Warhammer markasına olan sevgisini dile getirmişti. Oyunun geliştiricileri ise bu gösterilen sevgiyi karşılıksız bırakmadılar ve Creative Assembly, oyunun son ek paketi The Warden ve The Paunch’ta Yüce Elf Loremaster ‘Cavill’ karakterini yarattılar. Üstelik karakterin kendine özgü özellikleri bulunuyor. Oyun direktörü Richard Aldridge, PCGamesN ile yaptığı röportajda: “Bay Cavill’in Total War: Warhammer’ı boş zamanlarında oynamaktan başka bir şey yapmadığını söylediğini gördüğümde, onu bir şekilde oyuna enjekte etmenin eğlenceli olacağını düşünmeye başladım ve en iyi zamanın The Warden & the Paunch, olduğunu düşünerek Henry Cavill’i oyuna dahil ettik.”

Cavill’in dahil edilmesiyle ilgili en şaşırtıcı olan ise, aktörün Warhammer hakkındaki ilk gönderilerinin bir aydan fazla bir süre önce yayımladığı gerçeği. Açıkçası, Creative Assembly ekibi, Cavill karakterinin yaratmak için biraz geç haraket etmiş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here